Lugu

SIID by Kairi lugu

Tere tulemast Siidi salamaailma. Siit saigi see lugu alguse. Ühe väikesest koduaiast Hiiumaal. Kus selle imelise metsiku ilu keskel kasvas üles Siid õli brändi looja Kairi Apri-Laumets. Isa õpetatud taimetarkus käis käsikäes ema laitmatu ilumeelega. Sellest väekast sümbioosist sündis Kairi huvi ilualkeemia vastu.

Juba väiksena oskas Kairi hinnata ja imetleda kõike, mis kaunis. Olgu selleks siis ema särav küünelakk, sametkleit või Hiiumaa suvise päikese käes päevitunud särav, siidine ja jumekas nahk. Just sellest suvisest nahast inspireerituna hakkas Kairi katsetama ka erinevate moodustega, kuidas oma nahka muuta jumekamaks, niisutatuks ja pehmemaks. Seda ajal, mil võimalused kosmeetika osas olid väga piiratud. Küll sai söödud porgandipüreed ning peale määritud kreemi, mille sisse segatud porgandipüreed. Kuid ikka jäi veidi sellest ihaldatud särast puudu. Ning seetõttu jõudis Kairi oma SIID õli originaalretseptini, mille peamisteks komponentideks on oliiviõli, porgandiõli ja sidruniekstrakt

SIID õli katsetused kestsid aastaid, et leida see ideaalne kombinatsioon. Nüüdseks on Kairi kasutanud oma loodud õli juba 10 aastat ning kuna sel teel on olnud rohkelt küsimusi tema ilusa naha saladuse kohta, otsustas ta oma loodud ilu alkeemiat jagada ka teistega.

See õli sobib igale naisele ja igas vanuses, kes soovivad enda keha ja meele eest hoolt kanda.

Igale naisele

Igas vanuses